Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,88 zł , zmiana od tamtej pory: 67,75%

W co bawi się Hyundai?

Zgłoś do moderatora
Wnosi po dwóch miesiącach kolejną aktualizację do zmian wynagrodzenia i czasu realizacji umowy na Polimery Police?

15 dni oraz 12,7 mln EUR?

Nie wygląda to dziwnie? przecież to szaleństwo - spółka wstępnie poinformowała, że rozszczenia Hyundai są bezpodstawne. Teraz trwa dalsza analiza i przystąpienie do negocjacji lub odrzucenia tych szaleńczych żądań.

Wygląda na ustawkę, pytanie tylko w jakim celu. Uzasadnienie: "bo covid-19" jest naprawdę żałosne, przecież ceny materiałów były zapłącone już na samym początku. Na jakiej podstawie Wynagrodzenie ma być zwiększoen o ponad 500 mln zł? :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 0,00% 51,80 2022-05-25 14:55:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.