Forum Giełda +Dodaj wątek

W ciagu miesiaca kto bedzie chcial - kupi po 5 zl a moze nawet nizej.

Zgłoś do moderatora
Tam ustawiac koszyki. Okolo 4.5 to realna wartosc EPLu. Kto teraz kupuje bedzie plakal albo czekal przynajmniej 2 lata aby wyjsc na zero. Oto cala prawda.
To tylko przestroga dla malo zorientowanych. Zobaczcie obroty i to od jak dlugiego juz czasu. Tu nikt z myslacych nie bierze tylko z daleka omija te spolke. Tylko bardzo nieliczni - naiwni liczacy na cud daja sie ubierac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,61% 16,40 2021-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.