Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: -11,63%

W 2020 r. Z 10 Na 112 W NIECAŁE 5 MIESIĘCY !!!.

z 10 na 112 i taki rajd zajął niecałe 5 miesięcy.Ktoś kiedyś mądrze w 2020 napisał na forum pewnej spółki ,której miałem wtedy papier ,że jeśli kurs spada o 95 % i więcej ,to podczas kolejnej hossy rośnie o 1000 % (nie dotyczy firm ,które nie mają przychodów ,albo nie wielkie przychody).Napisał to po tym jak wysłał linka do skrina ,gdzie ukazała się na jego rachunku ilość sztuk, oraz date zakupu akcji X ,które miał wyceniane na tamten czas na 300 tyś. na rachunku . Pełno troli zamiast mu gratulować trafnej decyzji ,śmiała się z niego widząc po wykresie, że 3 tygodnie wcześniej miał wyceniany papier na 500 tyś. ,a nie sprzedał jak wystąpiła korekta . On wtedy właśnie napisał tą zależność o której pisałem powyżej i że sprzeda papier za milion ,oraz kurs powyżej którego będze sprzedawał i podał jeszcze ciekawe zależności, które wywindują kurs !!!!. Po przeczytaniu Jego wpisu papier dokupiłem i postanowiłem trzymać do wartości wskazanych przez Tajemniczego inwestora . Z racji tego, że późno weszłem po kursie o wiele wyższym od Niego , to dwa miesiące później ja miałem 200 % ,a On natomiast przeszło 1000 % . Wtedy jak tylko dodał swój wpis ,to na dniach w tamtym czasie dobiegł koniec korekty, a kurs co tydzień rósł ,oczywiście z korektami , do wskazanych wartości przez Niego.Kończąc temat dodam ,że wymieniliśmy się e-mailami i co jakiś czas piszemy do siebie,a w jednym z e-maili zaproponował mi wejście na dłuższy termin w COLUMBUS . Znając już trochę jego historie na GPW i na czym zarobił postanowiłem mu zaufać i skożystać z jego wskazówek, oraz wiedzy i również wejść w ten papier,gdzie za jakiś czas spokojnie będze można sprzedać za 45-50 zł. ,lub więcej !!! .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 2,15% 7,60 2022-10-05 15:18:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.