Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,36 zł , zmiana od tamtej pory: 14,71%

W 2014 i 2015 roku spółka skupiła 8820 sztuk po średniej cenie 2,00 zł.

Zgłoś do moderatora
Uważam, że ten skup akcji był mało profesjonalny. Dlaczego nie skupowali własnych akcji poniżej 0,80 zł. w zeszłym roku?
Dzisiaj gorąco na papierze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MERA -9,30% 1,56 2022-01-17 15:34:53