Forum Giełda +Dodaj wątek

W 2007/8 roku mogli sprzedać Magnolię za Eur200M+ teraz sprzedali za 109

Zgłoś do moderatora
Mistrzowie świata. Wybitni. Wyraźnie pojęcia nie mają o cyklach albo kasa na szybko była potrzebna. Szkoda. Były wyceny przewidujące wartość aktywów LDSA (Magnolia + 18ha ziemi obok) na ponad miliard złotych. Te wyceny wrócą -kwestia czasu, Blackstone zrobił interes, a chytry stracił dwa razy. Swoją drogą takiego doradcę jak JLL bym pogonił od razu widać komu dobrze doradzał.
  • W 2007/8 roku mogli sprzedać Magnolię za Eur200M+ teraz sprzedali za 109 Autor: ~Venator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 1,94% 1,05 2021-10-15 15:01:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.