Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,55 zł , zmiana od tamtej pory: -54,51%

W 1Q2017 Capital Partners zwiększyły długoterminowe stopy zwrotu

Zgłoś do moderatora
Pierwsze dwa subfundusze zarządzanego przez TFI Capital Partners funduszu CP FIZ osiągnęły w okresie minionych pełnych 10 kwartałów (od 30.09.2014 do 31.03.2017) wysokie stopy zwrotu. Stało się tak przede wszystkim dzięki konsekwentnemu inwestowaniu w spółki o fundamentalnych możliwościach poprawy zysków i wysokim potencjale wzrostu. Wartość WANCI subfunduszu CP Absolute Return wzrosła w omawianym okresie o 38,79%, a WANCI subfunduszu CP Private Equity – o 48,50%. Warto podkreślić, że oba subfundusze osiągnęły dodatnie stopy zwrotu w ośmiu z dziesięciu pełnych kwartałów dotychczasowej działalności. Uruchomiony w pierwszym kwartale bieżącego roku nowy subfundusz CP Balanced Equity osiągnął dodatnią stopę zwrotu w wysokości 2,52%.

Więcej: link 
  • W 1Q2017 Capital Partners zwiększyły długoterminowe stopy zwrotu Autor: krystyna_dziki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 3,57% 1,16 2023-02-02 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.