Forum Giełda +Dodaj wątek

Voxel w sierpniowym portfelu Parkietu

Zgłoś do moderatora
Cena aktualna: 19.8
Stop loss: 19
Take profit: 22
5% zysk: 20.79
Wzrost do 5% zysku: 0.99

Cały artykuł: http://www.parkiet.com/artykul/7,1333136-Analitycy-techniczni-typujac-spolki-do-sierpniowego-portfela.html

Wiadomości dotyczące Voxel: http://stooq.pl/q/n/?s=vox

Więcej typów: http://gieldaplus.pl/?p=123
  • Voxel w sierpniowym portfelu Parkietu Autor: ~TIC

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL 0,36% 27,90 2020-05-26 15:45:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.