Forum Giełda +Dodaj wątek

Voxel planuje nową emisję - już na dużym parkiecie

Zgłoś do moderatora
To już ostatnie dni Voxel S.A. na „małym parkiecie”. W tym wypadku jednak wiadomość ta nie zapowiada niczego złego, a wręcz przeciwnie – jest dla spółki raczej powodem do dumy. Chodzi bowiem, jak wiadomo już od pewnego czasu, o przejście spółki na rynek regulowany GPW. Debiut nastąpi oficjalnie 23 października. Okazuje się jednak, że Voxel ma w planach nie tylko przeniesienie dotychczasowych instrumentów na „duży parkiet”, ale także emisję nowych akcji:

http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/10785-voxel-planuje-nowa-emisje-juz-na-duzym-parkiecie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL -2,81% 27,70 2020-06-05 17:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.