Forum Giełda +Dodaj wątek

Voxel - jest już gamma knife i kolejny PET!!!

Zgłoś do moderatora
A to nie koniec dobrych wieści i widać, że tegoroczne zyski mogą być dużo większe!!!- Voxel: 10.01.2014 Ruszyła pracownia Gamma Knife

Firma Voxel jako prywatny partner współpracowała przy otworzeniu najnowocześniejszego ośrodka diagnostyki i leczenia nowotworów w Polsce. W Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii w Katowicach powstało centrum dysponujące pełną gamą sprzętu diagnostycznego i terapii, w tym drugim w Polsce urządzeniem Gamma Knife, służącym do bezoperacyjnego leczenia zmian nowotworowych w mózgu.-07.01.2014: Rusza skaner PET-CT Voxela w Białymstoku

W białostockim Centrum Onkologicznym już niedługo rozpocznie się przeprowadzanie badań na zainstalowanym w grudniu przez firmę Voxel aparacie do tomografii pozytonowej (PET-CT). Dlaczego sprzęt nie został uruchomiony już w grudniu? Winny był podlaski oddział NFZ, który wolał wysyłać pacjentów do innych miast.
Prezes Voxela, Jacek Liszka, zapowiedział, że jeszcze w styczniu rozpocznie się wykonywanie badań, nawet jeśli nie będzie jeszcze umowy z NFZ. Na początku pacjenci mogą liczyć na 250 badań. Warunki? Oczywiście np. skierowanie od onkologa. Spółka ma nadzieję, że takie rozwiązanie będzie jedynie etapem przejściowym, ponieważ w północno-wschodniej Polsce jest tylko jeden aparat PET, a obecnie pacjenci są na tego typu badania wysyłani do Warszawy, Olsztyna czy Bydgoszczy, więc robienie badań na miejscu wydaje się rozwiązaniem lepszym ekonomicznie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOXEL -2,81% 27,70 2020-06-05 17:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.