Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,57 zł , zmiana od tamtej pory: -25,49%

VISTAL przed skokiem

Zgłoś do moderatora
VISTAL jeśli ktoś rozważa, to teraz by był ciekawy setup na tygodniowym, siedzi na strefie w/o a dwa razy już z podobnej sytuacji robił mocny wystrzał. Zobacz na wykresie: https://pl.tradingview.com/chart/VTL/hAsEpafr/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla VTL 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -5,00% 2,66 2022-01-24 13:27:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.