Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,75%

Vindexus z 4,68 mln zł zysku netto w III kw. Poprawa wyników od początku

Zgłoś do moderatora
Giełda Praw Majątkowych Vindexus (GPM Vindexus) odnotowała 4,68 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2019 r. wobec 4,36 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.
Zysk operacyjny wyniósł 6,22 mln zł wobec 5,84 mln zł zysku rok wcześniej.
Skonsolidowane przychody z działalności operacyjnej (obejmujące przychody z wierzytelności nabytych oraz inne przychody) sięgnęły 13,59 mln zł w III kw. 2019 r. wobec...

https://comparic.pl/vindexus-z-468-mln-zl-zysku-netto-w-iii-kw-poprawa-wynikow-od-poczatku-roku/ 
  • Vindexus z 4,68 mln zł zysku netto w III kw. Poprawa wyników od początku Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS -0,98% 8,06 2020-01-22 11:49:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.