Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,09 zł , zmiana od tamtej pory: 62,35%

Uważam, że 3 z przodu jest przeszłością już ... teraz budujemy wyżej :)

Zgłoś do moderatora
Czas działa na naszą korzyść, nikt nie oddaje i to cieszy. Czas na nowe wyższe poziomy i tak powolutku na wk. Pozdrowionka i wszystkim życzę sukcesów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KOMPUTRON 3,11% 6,64 2023-03-30 17:03:26