Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,74 zł , zmiana od tamtej pory: -51,94%

Uważać na oszusta

Zgłoś do moderatora
Ares IP 37.120.211 to zwykły oszust i manipulant. Straszny ma problem. Wrzuca zakłamane wpisy z częstotliwością 10 na 1 minutę . Nikt normalny komu nie zależy na akcjach nie siedzi na forum spółki która go nie interesuje i nie martwi się o innych pieniądze. Chyba ze ma problem z główka to co innego. Uważać na typa. Dzień w dzień od świtu do nocy sieje zament. Zakłamuje rzeczywistość, opluwa spółkę nieustannie. Cały czas piana w gębie .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BIOMEDLUB -4,68% 4,68 2021-11-30 17:01:54