Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,21 zł , zmiana od tamtej pory: 0,31%

Uważać na cwaniaków ze spółdzielni ...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-30 o godz. 15:25 ~Katapulta napisał(a):
> Dnia 2022-08-29 o godz. 14:55 ~Katapulta napisał(a):
> > Wzrosty jutro, gdyż wyniki ogłoszą po zamknięciu giełdy, aby nie poprawiać ogólnej sytuacji na gpw ..
>
> >> Dodam - To może być wstęp do jazdy bez trzymanki. Jak przewidywałem - puknęło dziś 5 %. Nie można wykluczyć, że nastąpi exodus po tanie obecnie - akcje Famuru.. Tu zanosi się grubo i pewnie. Spadki już raczej niemożliwe, z wyjątkiem spekulacyjnych. A ze stratą w Rosji, to wygląda na wybieg i chwyt , gdyż za kilka tygodni może być już inna sytuacja i inaczej i bogato.. Jest nieźle, choć tajemniczo, pod eksplozję....

>> Uważać, na forum famura uaktywnili się kuśprowie, podżegacze, naganiacze i inna opłacona swołocz, włącznie ze zużytymi palantami przy forsie - mająca na celu wyrywanie akcji od drobnicy. Podpucha polega na wypisywaniu opinii co do wzrostu kursu akcji spółki, który to kurs szoruje po dnie ! Nie dać się wykiwać opłaconym klakierom. Tu nóż chleba nie przekroi...a masłu ubijane dopiero jest w maselnicy !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRENEVIA -1,08% 3,22 2023-05-30 17:04:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.