Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: -44,35%

Uwaga zmiana regulaminu

Zgłoś do moderatora
30.08.2021

Zmiana Regulaminu konkursu dla poddziałania 3.2.1 POIR Badania na rynek – konkurs nr 4 w 2020r.

Informujemy, że zmianie uległ Regulamin konkursu dla konkursu nr 4 w 2020 r. w ramach poddziałania 3.2.1 POIR Badania na rynek. Zmiana dotyczy zwiększenia kwoty przeznaczonej na dofinansowanie projektów zlokalizowanych w województwach innych niż mazowieckie.

Ale to raczej p24 nie dotyczy bo są z mazowieckiego

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESENT24 4,92% 0,13 2024-02-28 16:23:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.