Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

UWAGA!!!! UPADŁOŚCI NIE BĘDZIE!!!

Zgłoś do moderatora
W ogóle miało jej nie być.
Żeby to zrozumieć trzeba zrozumieć 2 fakty, które są niezmienne podczas tej ogromnej przemiany:
1. Polityka informacyjna spółki podczas ogromnych ruchów politycznych jest dostosowana pod opinię publiczną w odpowiedni sposób.
2. Polityka informacyjna trolli podczas ogromnych ruchów na spółce jest przystosowana w odpowiedni sposób, wraz z polityką informacyjna o której mowa w pkt. 1 stanowi nielogiczną całość, potwierdzając udział w przemianie.

Parę przykładów:

https://www.bankier.pl/forum/temat_wazne,23293537.html
Polityka informacyjna spółki w połączeniu z retoryką trolli była nielogiczna, co pozwoliło w miarę szybko zweryfikować wał.

https://www.bankier.pl/forum/temat_niech-kazdy-zastanowi-sie-dwa-razy-zanim-kupi-akcje-tej-spolki,6026059,1.html
Polityka informacyjna spółki w połączeniu z retoryką trolli była nielogiczna, co pozwoliło w miarę szybko zweryfikować wał.

Jeżeli nie pojmujecie ogólnej przemiany gospodarczej to nie zrozumiecie przemiany rynków finansowych, jeżeli nic nie wiecie to popadacie w wir nieodpowiedniej polityki informacyjnej.

Powyższe przykłady są etapami w całej przemianie gospodarczej, przykłady te miały swój odpowiedni czas oraz cel, przykład na ZMH Kania ma inny czas i inny cel lecz jest etapem tej samej przemiany.

Można też przytoczyć ogrom nielogicznych faktów, które świadczą o tym że ta upadłość jest robiona dla ćwierćinteligentów, ale lepiej popatrzeć na agoniczne ruchy trolli w zaistniałej sytuacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KANIA 30,86% 0,11 2019-10-01 15:29:05
2020-05-30
Wyniki finansowe
2020-05-20
Uzupełnienie raportu bieżącego nr 14/2020
2020-05-19
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.