Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,27 zł , zmiana od tamtej pory: -34,26%

Uwaga ,tylko dla zainteresowanych

Zgłoś do moderatora
Czy zdajecie sobie sprawę ,że najbardziej pożądanym dziś surowcem jest prąd elektryczny? Nie żadne złoto ,czy srebro ,nawet węgiel, czy gaz ,ale czysta energia jakim jest prąd. To energia przyszłości! Parlament UE przegłosował zakaz produkcji samochodów spalinowych od 2035r. Chcieli też objąć podatkiem od dwutlenku wszystkie domy, w tym prywatne od 2029 r., ale coś im się zacięło. Wiec pytanie ,czym to zastąpić? Wczoraj podano ,że PGE kupuje trzy farmy wiatrowe o łącznej mocy 84,2 MW. To bardzo dobra wiadomość! Myślę ,że inwestując w PGE, to inwestujemy w przyszłość, to chyba najbardziej bezpieczna inwestycja na lata. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 2,46% 6,75 2022-12-05 17:03:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.