Forum Giełda +Dodaj wątek

Uwaga, składka! Na każdy 1000zł w akcjach prosimy o wpłatę 2000 zł.

Zgłoś do moderatora
Uwaga, składka! Na każdy 1000zł w akcjach prosimy o wpłatę 2000 zł. Za każdą akcję wartą 2 gr prosimy o wpłaty w wysokości 4 gr. W zamian nowe akcyjki, dzisiaj niesprzedawalne po 3 gr. A co będzie jak będzie 1,1 miliarda nowych akcji? Szczególnie mile widziani bohaterowie zapisów dodatkowych, zwłaszcza doświadczeni na Urlopach po 10 gr.
  • Uwaga, składka! Na każdy 1000zł w akcjach prosimy o wpłatę 2000 zł. Autor: ~wz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.