Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: 73,33%

Uwaga nagonka na oddanie za bezcen

Zgłoś do moderatora
Zwracam się do obecnych akcjonariuszy z apelem o nieoddawanie akcji za tak niską cenę. W obrocie jest bardzo niewiele akcji, ostatnie emisje które były realizowabe jeszcze przez rodzinę Patrowiczow nie zostały dopuszczone do obrotu. Jest ich ok połowale czyli trzeba założyć że 9 mln akcji w rękach Petrova i Długosz nie są do w obrocie. Dodatkowo ktoś od długiego czasu systematycznie skupuje akcje które nie wracają do obrotu stąd są one coraz niższe. Spółka celowo nie weszła do ciągłych bo dokładnie obliczyłem ile dni zabrakło z liczbami minimum 5 transakcji okazało się że dokladnie 1 sesja. To dowodzi że gra jest na zniechęcenie drobnych akcjonariuszy i wyciśnięcie z nich wszystkiego co się da. Oprócz tego spółka jest bardzo skąpa w publikowaniu czegokolwiek i wg mnie jest to celowa robota. Dla przykładu Pekao zostało sponsorem ostatniej emisji akcji czego nie dowiedzieliśmy się z żadnego komunikatu. Moim zdaniem akcje mogą być skupowane przez kogoś blisko powiązanego z samą spółką.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 0,00% 0,78 2021-01-26 15:04:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.