Forum Giełda +Dodaj wątek

UWAGA! na wzrosty przy śmiesznych obrotach.

Zgłoś do moderatora
obroty jakie towarzyszą naszemu Ukochanemu Badziewiakowi nr:1, to "śmiech na sali" Zredukowałem znaczną część akcji bo NIE! wierzę w dalsze wzrosty przy tak mizernym obr. u nas i w W-iu. Jak zwykle wszystkie działania są zaplanowane i 2-Grubasów pilnuje u nas + Ja na czatach bo już znowu mam sporo gotóweczki więc szybko nie spadniemy !!! Panowie-Panie jestem gotowy do działań na oba fronty ( kupić / sprzedać) Pozdrawiam.
  • UWAGA! na wzrosty przy śmiesznych obrotach. Autor: ~jack

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.