Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,25 zł , zmiana od tamtej pory: -42,77%

Uwaga na trolla podszywacza bart2021 vel rybek

Zgłoś do moderatora
Jak również aaaaaaaa. Gość pisze te wypociny na zlecenie spółdzielni jednego z serwerów dsc. Cel oczywiście zbić kurs pod zakupy dla kolegów i zdyskredytowanie np. barta2020 czy pantarana, którzy pisali tu dość konstruktywne posty kiedyś. Oczywiście każdy myśli i inwestuje sam. Natomiast takie brudne naganianie na spadki nosi znamiona nakłonienia kogoś do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Trolle są aktywne bo wiedzą że nadchodzi info po którym na tym poziomie już nie kupią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -2,11% 1,86 2022-01-20 16:41:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.