Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,40 zł , zmiana od tamtej pory: -11,76%

Uwaga na osobe kenobi

Zgłoś do moderatora
Facet tu podobno zbiera, a potem pompuje i zasypuje. Zrobił tak na Arenie, Poltroniku i ICPD i wrzuca zdjęcia jak ma więcej akcji niż deklaruje
Przeczytajcie to!!!
https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=10923595&strona=1
Nie dawac sie temu manipulatorowi na żadne podbitki, napisał, że ta spółka będzie następna, wcześniej tak zrobił na arenie, letusie i w dniu w którym ubierał zawsze pisał i wrzucał te porąbane scriny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOSTAL -0,66% 3,00 2022-01-17 13:32:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.