Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -67,69%

Uwaga na ludzi na tym forum

Zgłoś do moderatora
PGF to zmiana SPÓLKI ZASTAL i transformacja w spółkę finansową skupującą różne aktywa z branży OZE jak i spółki strategiczne od kilku miesięcy widać tu na tym forum hejt. Totalne chamstwo bezpodstawne tak samo widoczne na Columbus energy i innych spółkach w tym sektorze. Myślę że to sprawka MSW lub innych którzy przez wiele lat okradali obywateli współspalaniem moi drodzy PGF ma sie dobrze i idzie w dobrym kierunku a spólki zaczyają generować coraz większe zyski. Tak czy inaczej Transformacja energetyczna wygra a te forum na Bankierze już wszyscy wiemy że jest totalną prowokacją i upośledzeniem giełdy w Polsce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGFGROUP -1,18% 0,42 2022-11-29 16:25:35