Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,38 zł , zmiana od tamtej pory: -3,28%

Uwaga na cynicznych NAGANIACZY na spadki. Kupili oni szorty.

Zgłoś do moderatora
Ech zibi kupił szorty na Mercatora czyli zakład że cena akcji Mercatora spadnie i wtedy on zarobi.
Jednak jak cena akcji nie spadnie tak dużo jak sobie założył a wręcz wzrośnie to przy dźwigni 1/10 szybko straci wszystko co ma.
Teraz ech zibi hejtuje od rana do wieczora chcąc wywołać panikę i doprowadzić do spadku akcji Mercatora.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR 0,20% 61,30 2022-08-17 09:17:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.