Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  774,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,65%

UWAGA, INFO!!

Zgłoś do moderatora
Skończcie okłamywać ludzi i szukać usprawiedliwienia dlaczego nie ma 5000 w tej chwili. Skończcie oszukiwać tych biednych ludzi, bo kasy im nie oddacie. Skończcie oszukiwać przede wszystkim nowych inwestorów bo was już nie ma. Skończcie słuchać bełkotu Gytrego i jego kolegów kafelkarzy, chyba że chcecie mieć po kasie.
Zobaczcie sobie posty panienki Zofii, jak się przekłada ta euforia z pozycji na STEAM, dodatku SOA, konsol, mocnych dolarów, raportów ESPI na wartość papieru. No jak? Tłumaczyłem wam to pół roku temu, ale nie bo SOA, konsole. Nagonka na mnie była, wyzwiska, wyśmiewania. Grzecznie wam tylko powiem, że tą Chimere macie już w cenie. Ci co chcą to kupić i umrozić kasę (ale nie wiem po co) niech jeszcze cierpliwie poczekają, bo będzie ,,wietrzenie magazynów", a wtedy może być sytuacja, że kupicie sobie 2 akcje w cenie jednej. Nie wiem, może -35% na kursie przy ,,dobrych informacjach" w pół roku to jest nic. Nie wiem.
Pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR 0,00% 810,00 2021-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.