Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: -3,47%

Uwaga i apela

Zgłoś do moderatora
Ludzie uspokójcie się. Wczoraj ktoś wychodził pewnie szukał kasy na podatek. Pojawiło się od razu dużo nowych nicków i naganiali na spadki. Nie dajcie się wyrolować. Popatrzcie kto pisze od grudnia lub co najmniej od lutego i wtedy się przekonacie. Dziś już jest normalnie. Stawiam że dziś będzie niezły plus i do końca kwietnia też. Wielu z forumowiczów pisze o info o dywidendzie w pt. Nie wiem skąd to wiedzą ale pewnie tak jest. Nie dajcie się wyrolować. Nie jesteśmy byle leszczami. Tu trzeba zostawić kasę na dłużej. Firma ma już środki. Trzeba teraz poczekać na informacje np o nowych kontraktach. Może coś więcej napiszą w raporcie rocznym? Może będzie jakiś artykuł? Może wywiad? Albo jakaś konferencja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 0,72% 13,90 2021-06-24 09:51:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.