Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: 34,44%

UTOPIA rejestrowania akcji na Walne - zalew TROLLI

Zgłoś do moderatora
Trolle Szczęsnego, które twierdzą, że należy trzymać akcje, pomimo usuwania KCI z giełdy, używają argumentu o zrzeszeniu 10 % głosów na Walne.

10 % głosów to jest ... 7 000 000 akcji (sic) tak, siedem milionów! Zebranie tak gigantycznej ilości akcji jest awykonalne. Prędzej świnia dzwonek zobaczy.

Dodatkowo, biura maklerskie pobieraja opłatę w wysokości 50 zł, co skutecznie zniecheca drobnych do rejestracji akcji.

Obecnie kurs stoi nieprawdopodobnie wysoko i godziwie.

Można sprzedać na rynku, lecz nie wszyscy zdążą. Po uchwaleniu delistingu, czas przyspieszy a kurs runie. Po co sie tratować?
http://emotikona.pl/emotikony/pic/43pomocy.gif

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 1,47% 0,97 2021-02-25 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.