Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,40 zł , zmiana od tamtej pory: 145,89%

Ustawie się na 30zł

Zgłoś do moderatora
Ja chcę zgarnąć. - - Nie wiem tylko czy ustawiać tyle co chce zgarnąć czy więcej.?

Z opcji na teraz fajna też spółka H R L. Od jakiegoś czasu fajne obroty i coraz lepsze wyniki. Aktualnie w top 10 na portalu biznes radar i mocne kupuj. 500% większe zyski! 5 sesji z rzędu na zielono!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCCROKITA 3,14% 101,80 2021-10-25 17:01:38