Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,80 zł , zmiana od tamtej pory: -31,59%

Ustawa wejdzie na dniach. Będzie pionowa pompa:)

Zgłoś do moderatora
Pakiet ustaw, który zjednoczył Posłów opozycji
Jak dobrze wiecie w Sejmie praktycznie cały czas ktoś się z kimś kłóci. Widzimy to non stop w mediach. Kłóci się partia „rządząca” z opozycją, ale również opozycja kłóci się między sobą. Wynika to z pewnych skrajności, które obserwujemy wewnątrz opozycji. Mamy tam zarówno posłów z opcji prawicowej (Konfederacja) jak i posłów z opcji lewicowej (Lewica, Zieloni). Są to osoby, które mają zupełnie różne poglądy. Nie zgadzają się ze sobą jeżeli chodzi o gospodarkę, pakiety socjalne czy ogólne funkcjonowanie państwa. Jednak tych skłóconych posłów połączyły konopie. Pakiet ustaw konopnych stworzyli zarówno politycy Konfederacji, Koalicji Obywatelskiej jak i Lewicy. Taka sytuacja zdarza się naprawdę rzadko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LABOCANNA 4,06% 2,60 2021-10-20 09:30:48