Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,44 zł , zmiana od tamtej pory: 5,84%

Usługa w sam raz dla Tauron

Zgłoś do moderatora
Pewnie każdy słyszał o sukcesie VEE i ich voice chatach, które odleciało z kursem daleko. Mam dla Was kolejną ciekawą spółkę, z bardzo perspektywicznym produktem. Jest nią INDOS, które opórcz swojego stabilnego biznesu związanego z factoringiem i innymi instrumentami finansowymi posiada spółkę ADVISERO, która ma swoje chat boty wykorzystujące AI. Zachęcam do odwiedzenia ich strony, gdzie opisują case study z wdrożeń dla Wirtualnej Polski, czy Money.pl Wskaźnik cz dla INDOS to aktualnie 9.38 (srednia dla spolek z sektora to 19.73) z dzisiejszego kursu na zamknięcie sesji. Dla porównania VEE ma wskaźnik.. 1039, a LiveChat 32.34. To pokazuje potencjał wzrostu dla INDOS.
  • Usługa w sam raz dla Tauron Autor: ~Watek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -3,37% 3,64 2021-09-20 16:38:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.