Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,90 zł , zmiana od tamtej pory: -22,03%

USA POLSKA NIEMCY(bayern )

Zgłoś do moderatora
i inny syf europejski zbieraninaq lewych za granica a ostro prawych w swoich krajach :]]]]]]]]]]]]] NAZISCIC z usa de i pl co podlaczyli mnie do swoich syfow -> ktos inny tez gra i mowi ze WAS MA a harley devidson to SYF.

uncle Trump dostal szanse o gry o niebo ale cos mu ta szansa ucieka ... tyle DZIWNEGO obcego widziec i nie potrafic ODPUSCIC

UKRAINA jako glowny gang stalking hmmm POWODZENIA TERAZ.

ps. ROZGRYWAC tak jakby mnie nie bylo ktos z GORY CHCE ZOBACZYC IGrzyyska i jedzie WALEC tak jak mnie zostaniecie ZMUSZENI do gry pogoda, niepogoda , ... nie trzeba duzo na was.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -3,93% 5,38 2019-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.