Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,81 zł , zmiana od tamtej pory: -22,51%

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał za udział w zakazanym

Zgłoś do moderatora
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał za udział w zakazanym porozumieniu producentów płyt do produkcji mebli Pfleiderer Grajewo kwotą 15,96 mln zł, a jego spółkę zależną Pfleiderer Wieruchów kwotą 19,8 mln zł - poinformował UOKiK. 2) Pfleiderer Group złoży odwołanie od decyzji UOKiK stwierdzającej naruszenie prawa przez Pfleiderer Group i Pfleiderer Wieruszów, gdyż w wyniku audytu wewnętrznego spółka nie zidentyfikowała naruszeń prawa konkurencji, które uzasadniałyby wydanie takiej decyzji - poinformowała spółka.  http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26929-rynek-akcji-amur-pfleiderer-r22-mabion
  • Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał za udział w zakazanym Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03