Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: -14,65%

URE: Energia zdrożeje przynajmniej o kilkadziesiąt procent

Zgłoś do moderatora
Drożejąca energia elektryczna na rynku hurtowym powinna mocno odbić się na detalicznej cenie energii, którą w przyszłym roku będą płacić polskie gospodarstwa domowe. To, jak bardzo podrożeje prąd w taryfie G, ocenił Rafał Gawin, prezes Urzędu Regulacji Energetyki  instytucji, która zatwierdza wnioski taryfowe składane przez największych sprzedawców energii w Polsce.https://gramwzielone.pl/trendy/108427/ure-energia-zdrozeje-przynajmniej-o-kilkadziesiat-procent

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGFGROUP 2,87% 0,47 2022-10-03 10:19:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.