Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,32 zł , zmiana od tamtej pory: 4,35%

UP - długi/bardzo długi termin?

Zgłoś do moderatora
Na wstępie post nie jest dla spolaryzowanych wyznawców PO/PISU. Nie chce mi sie trwonić energii na czytanie propagandy politycznej.

Amerykanie/NATO coraz bardziej angażują się w rejone Europy środkowo wschodniej (centrala w Warszawie). Patrzczie z punktu widzenia histori i geopolityki, zawsze jak oni gdzieś się pakowali to gosporarka tych krajów wyróżniała się na tle ościennych gospodarek.

Mamy niskie wyceny, obecnie słabą walutę do dolara i względnie dobrze rozwinięty tani rynek z potencjałem.

Wątpię żeby to uszło ich uwadze i spodziewam się, że tu prędzej czy później kapitał popłynie.

Czekam na konstruktywne komentarze

  • UP - długi/bardzo długi termin? Autor: ~falconwro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -3,04% 37,90 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.