Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: -35,48%

UNSOLVED NAPĘDZA WZROST ARTIFEX MUNDI

Zgłoś do moderatora
"W styczniu spółka zainwestowała w akwizycję graczy dla produktów segmentu free-to-play ponad 0,9 mln zł i, jak ocenia Przemysław Błaszczyk, prezes giełdowej spółki, są to dobrze wydane pieniądze. – Choć jest jeszcze za wcześnie na całościowe oceny, to w oparciu o już zebrane dane oceniamy skuteczność kampanii jako satysfakcjonującą, a KPI dla graczy przyciągniętych tym sposobem potwierdzają nasze założenia biznesowe. W kolejnych miesiącach zamierzamy dalej być co najmniej tak aktywni marketingowo jak w minionym miesiącu, co powinno znaleźć odzwierciedlenie we wzroście liczby użytkowników Unsolved i wynikach spółki – daje Przemysław Błaszczyk."

link 
  • UNSOLVED NAPĘDZA WZROST ARTIFEX MUNDI Autor: felek84

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARTIFEX 2,83% 8,00 2022-06-24 16:47:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.