Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,45 zł , zmiana od tamtej pory: -8,99%

UNIVERSE!!!!DRUGI BĘDZIN!!!!TAK JAK NAZWA SPÓŁKI BĘDZIE KOSMOS!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Będzie tak jak na Będzinie!!!Akcji mało bo nie całe 9 000 sztuk, do tego nazwa spółki Universe czyli kosmos zobowiązuje!!!!!!!!!!!!!!!

Tak jak w temacie....Ostatnie info mówi, że pożyczka na 1,5 mln, która była do 30.06 została przedłużona tylko do 30.09.23 co jest bardzo dziwne, ponieważ wcześniej te okresy na które przedłużane były umowy był co najmniej na pół roku.......
Druga pożyczka na 2,4 mln, która kończyła się 30.04, również została przedłużona do dn. 30.09. Także obie pożyczki są do tego samego dnia, co wcześniej się to nie zdarzało....
Według mnie ma to związek z planami odnośnie spółki tj. jest firma pod odwrotne przejęcie lub zacznie się skup akcji....
Zaznaczę tylko, że akcji na Sprzedaży jest mało bo tylko 8 684 sztuk.....
Widać, że powoli ruch zaczyna się robić i nie tylko ja to spostrzegłem...
Pozdrawiam Akcjonariuszy....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIVERSE -0,80% 4,96 2023-12-07 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.