Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,15 zł , zmiana od tamtej pory: 102,72%

Unimot po wymagającym 2021 roku.

Zgłoś do moderatora
Cytat:"Adam Sikorski, Prezes Zarządu, Unimot SA w rozmowie z Tymoteuszem Nowakiem podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach mówi o aktualnościach w Grupie Unimot, podsumowaniu wyników rocznych, udziale w fuzji Orlen-Lotos, a także uruchomieniu dostaw oleju napędowego przez terminal w Danii. Co z KPI spółki i jak w praktyce wygląda zabezpieczenie przez Unimot przyszłych dostaw? Więcej w materiale!"

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jdaAbBC8a68

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 0,22% 89,50 2022-12-01 14:57:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.