Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,37 zł , zmiana od tamtej pory: 29,11%

Unima 2000 z perspektywą lepszego drugiego półrocza

Zgłoś do moderatora
Unima 2000, jedna z najdłużej działających w Polsce spółek z branży nowoczesnych technologii, wraz z opublikowaniem raportu okresowego za pierwszą połowę 2018 roku sygnalizuje możliwości rozwoju w kolejnych kwartałach.

- Pozytywnie oceniamy efekty podjętych działań w minionym półroczu, ale co najważniejsze - z optymizmem patrzymy na szanse wypracowania w drugim półroczu wyników bliższych naszym ambicjom. Jesteśmy oczywiście świadomi wyzwań, przed jakimi stoją wszystkie firmy sektora IT - mówi Krzysztof Kniszner, Prezes Zarządu Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne S.A.

http://pandl.pl/aktualnosc/items/unima-2000-7097.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMA 1,32% 3,06 2021-01-15 16:28:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.