Forum Giełda +Dodaj wątek

UniCredit po trzech miesiącach roku

Zgłoś do moderatora
Włoska grupa UniCredit kontroluje, jak powszechnie wiadomo, Bank Pekao, o którym pisaliśmy kilka dni temu w związku z planami podziału zysku wypracowanego przezeń w ubiegłym roku. Zysk ten wyniósł ponad 2,9 mld zł, zaś w pierwszym kwartale Grupa Pekao zarobiła na czysto 665,5 mln zł (dla akcjonariuszy jednostki dominującej):

http://www.finweb.pl/firmy/finanse/8347-unicredit-po-trzech-miesiacach-roku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 2,01% 50,99 2021-09-24 15:00:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.