Forum Giełda +Dodaj wątek

UNICREDIT - OSTRZEZENIE ?

Zgłoś do moderatora
co sadzicie o tych rekomendacjach Unicredit
dlaczego taki wysyp i glownie na wyzsze ceny docelowe

http://pb.pl/Default2.aspx?ArticleList=1&News=1

ja uwazam ze w te wszystkie spolki Unicredit ostro zainwestowal i boi sie ze zostanie z akcjami dlatego wypadaloby je opchnac dla leszczy kiedy jeszcze mocno nie spadly bo jak znowu beda wracac do dolkow z bessy to lipa

zobaczymy tak za 2-3 miesiace, moze Unicredit w kompletnym osaczeniu zeby ciac straty zacznie sypac ostro tymi spolkami i sam nakreci ostra korekte - obserwujcie
  • UNICREDIT - OSTRZEZENIE ? Autor: ~anty-UNI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT 0,60% 52,31 2021-09-28 12:32:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.