Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,38 zł , zmiana od tamtej pory: -23,31%

Umowy Elektrotimu i spółek zaleznych

Zgłoś do moderatora
Szanowni inwestorzy i spekulanci.
Proponuję ujarzmić trochę ten chaos informacyjny i w jednym miejscu wpisywać informacje dotyczące umów (portfela zamówień lub jak to teraz modnie z angielska backlogu) spółki Elektrotim i spółek zależnych.
Na początek dzisiejsza umowa:
Spółka ELEKTROTIM S.A. w dniu 02.08.2022 r. zawarła z PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Warszawie (dalej: Zamawiający) umowę, której przedmiotem jest wykonanie zadnia pn.: „Wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy stacji 110 kV „Małopole” gm. Dąbrówka wraz z linią zasilającą 110 kV” (umowa).
Umowa zostanie zrealizowana do dnia 31.10.2023 roku.
Wynagrodzenie za wykonanie przedmiotu Umowy wynosi 22.870.000,00 PLN netto (słownie: dwadzieścia dwa miliony osiemset siedemdziesiąt tysięcy złotych).
Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji na wykonane roboty na okres 36 miesięcy.
Spółka informowała o wyborze oferty Spółki jako najkorzystniejszej w dniu 04.07.2022 r. raportem bieżącym nr 17/2022.
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,00% 5,66 2022-10-03 10:45:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.