Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,38 zł , zmiana od tamtej pory: 1,76%

umowa z Termo2power

Zgłoś do moderatora
http://www.notoria.pl/nol_espi_ebi.php

Zarząd Spółki Termo2Power S.A. z siedzibą w Warszawie (Spółka, Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości, informacje dotyczące zawartej w dniu 09.01.2019 r. Umowy w sprawie współpracy pomiędzy Termo2Power S.A. a Spółką PGNiG TERMIKA Energetyka Rozproszona sp. z o. o. (TERMIKA) z siedzibą we Wrocławiu.
Ze względu na to, iż Termo2Power S.A. działa w branży systemów konwersji ciepła na energię elektryczną w zakresie mocy 30-300 kW i 2-15 MWe, zaś TERMIKA działa w branży energetyki rozproszonej, oferując klientom kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu energetycznego, w tym dostawy energii elektrycznej oraz ciepła i chłodu wytwarzanych we własnych źródłach wytwórczych, Strony Umowy uzgodniły:
- TERMIKA będzie oferowała produkty Termo2Power S.A. swoim klientom jako narzędzia do produkcji lub odzysku ciepła oraz produkcji energii elektrycznej z ciepła wytworzonego lub odpadowego.
- Termo2Power S.A. zaoferuje potencjalnym polskim klientom TERMIKĘ jako ewentualnego operatora BOOT (BOOT - „Built Own Operate Transfer”), w tym konkretnym przypadku oznacza to, że użytkownik końcowy nie musi inwestować w instalację urządzenia oferowanego przez Termo2Power S.A., lecz środki finansowe Inwestuje TERMIKA. Użytkownik końcowy przez określony czas (wynikający z zawartej umowy) płacić będzie TERMICE wyłącznie za wyprodukowaną i dostarczoną energię elektryczną i/lub ciepło).
- TERMIKA oraz Termo2Power S.A. będą partnerami w projektach badawczych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych.
Ustalono, iż warunki dostaw, ceny oraz sposoby rozliczeń z tytułu wspólnej realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych będą przedmiotem odrębnych ustaleń, indywidualnych dla każdego klienta.
Strony zobowiązały się do zachowania poufności treści Umowy oraz dokumentów, analiz, działań podejmowanych w związku z realizacją określonego w niej celu.

Spółka będzie informowała o kolejnych istotnych etapach związanych z raportowanym zagadnieniem.
  • umowa z Termo2power Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGNIG 2,18% 7,51 2019-01-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl