Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,40 zł , zmiana od tamtej pory: 50,91%

Umowa faktoringu

Zgłoś do moderatora
Czytam o tej umowie faktoringowej i niby po polsku a coraz mniej rozumiem... Reakcji na to info też brak więc nie wiem czy to info złe czy dobre. Ja to zrozumialem, ze KOM sprzeda/ł Swoje wierzytelności innej firmie, Zimmerman i teraz ta firma będzie ściągać te wierzytelności dla KOM za odpowiednią opłatą do kwoty 60 mln zł (po aneksie). Innymi słowy "wy ścigajcie naszych dłużników a my wam za tę usługę zapłacimy". Dobrze rozumiem? Jeśli tak i limit wierzytelności DLA Komputronika wzrósł do 60mln to jak to info nie może być dobrym info?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KOMPUTRON 3,11% 6,64 2023-03-30 17:03:26