Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,20 zł , zmiana od tamtej pory: -10,23%

Umowa Columbusa i Saule z MVGM to ściema.

Zgłoś do moderatora
21 maja przy okazji otwarcia linii produkcyjnej Saule Columbus ogłosił umowę z Saule i MVGM o transformacji energetycznej za pomocą ogniw Saule w grupie MVGM o wartości 250 mln euro https://biznes.pap.pl/pl/news/search/info/39336609,columbus-energy-sa-(64-2021)-podpisanie-umowy-wspolpracy-z-saule-s-a-oraz-mvgm-property-management-poland-sp--z-o-o-

Co prawda w umowie jest napisane, że umowa nie rodzi skutków finansowych dla żadnej ze stron jednak ogłoszono, że jest to umowa, która wygaśnie po 30 dniach. Od tej pory jest cisza, a komunikat okazał się zwykłą sciemą.

Ponieważ brak było komunikatu w ESPI, zadzwoniłem do Columbusa ale nie ma możliwości kontaktu telefonicznego z zarządem lub z IR, podany mi adres email okazał się nieaktualny, wysłany ponowny mail pozostaje bez odpowiedzi, a konsultanci twierdzą, ze przekazali zapytanie do zarządu ale uporczywie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na moje zapytanie... Tyle w temacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -10,23% 11,85 2021-10-21 17:02:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.