Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,41 zł , zmiana od tamtej pory: -57,30%

Umorzenie akcji, czy kurs mocno spadnie ???

Zgłoś do moderatora
 " łącznie umarza 2 981 578 akcji własnych Quercus TFI S.A. o wartości nominalnej 0,10 zł każda akcja. ------------------------  2. Umorzeniu podlegają akcje wskazane w ust. 1 powyżej, nabyte przez Spółkę za łącznym wynagrodzeniem w wysokości 28.324.991,00 zł. "
Z tego wynika ze skup byl mocno powyzej wartosci księgowej, ktora kształtuje sie w okolici 1 zł.co jest bardzo niekorzystne dla akcjonariuszy, którzy zostają ze spółką.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -0,86% 2,31 2019-11-21 15:40:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.