Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,70 zł , zmiana od tamtej pory: 15,35%

Ultimate Fishing Simulator w Chinach

Zgłoś do moderatora
Zawarcie umowy z Silk Road Games S.A. na wydanie gry Ultimate Fishing Simulator w Chinach Spółka Ultimate Games S.A. zawarła umowę z Silk Road Games S.A., dotyczącą wydania gry Ultimate Fishing Simulator na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej.Gra jest aktualnie w fazie dostosowywania pod wymogi rynku i już niedługo powinna rozpocząć się certyfikacja tego tytułu. Szczegółowe informacje dotyczące daty premiery oraz ceny zostaną opublikowane w późniejszym czasie."https://ultimate-games.com/2021/zawarcie-umowy-z-silk-road-games-s-a-na-wydanie-gry-ultimate-fishing-simulato
  • Ultimate Fishing Simulator w Chinach Autor: ~Chiny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KINOPOL 2,45% 14,65 2021-06-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.