Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,70 zł , zmiana od tamtej pory: -25,24%

Ulica się wyprzedała w grudniu, tanimi ruchsmikursu trwałe nie zbiją

Zgłoś do moderatora
Jeśli jo ma rację i szajka końcówkę handlowała zr sobą, a 100 akcji po 14,74 to była zagrywka szajki, to dziś rynek o nich zappmni
  • Ulica się wyprzedała w grudniu, tanimi ruchsmikursu trwałe nie zbiją Autor: ~BeWu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKPCARGO 2,04% 10,99 2022-07-01 17:00:00