Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,98 zł , zmiana od tamtej pory: 11,36%

Ulica bez akcji i do tego nie ma pojęcia o księgowaniu

Zgłoś do moderatora
Zapłata za Gamrat nie stanowi 100% zysku, bo Gamrat w księgach miał "swoją wartość" a zysk to ewentualna różnica. Dlatego cały zysk za 3q Lentexu to włókniny. Ponadto GK Ltx to też jeszcze Gamrat. No ale jak się nie ma akcji to trzeba się jakoś pocieszać. Tym czasem już teraz C/Z jest 10 a przed nami 4 najlepszy kwartał. I kolejne 25 mln zysku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,50% 10,00 2020-11-25 12:29:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.