Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,18 zł , zmiana od tamtej pory: -24,02%

#ULG Mamy licencje na Hause Flipper na Switch teraz 30zl AKCJE UPPPP

Zgłoś do moderatora
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/32954966,ultimate-games-sa-51-2019-zawarcie-umowy-wydawniczej-house-flipper-na-nintendo-switch?fbclid=IwAR3eolsgdkO8rN7an1ddBXRAUuQmKSiTVa0fRImixP9ekpFgitEvRYJ54h4
  • #ULG Mamy licencje na Hause Flipper na Switch teraz 30zl AKCJE UPPPP Autor: ~INFODLAINVESTORA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 7,12% 63,20 2020-07-14 17:03:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.