Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,80 zł , zmiana od tamtej pory: 36,55%

Ukraina się chwali a Rosja idzie dalej.

Zgłoś do moderatora
I to jest przykre.
Pomalutku kawałek po kawałku zajmują nowe terytoria.
Obecnie trwa ofensywa w kierunku Bahmutu i Siewierska .
Zdobyli drugą co do wielkości elektrownię w Ukrainie.
,,Rosjanie zdobyli elektrownie w Wuhłehirsku. Przerzucają siły

Rosyjska armia zajęła drugą co do wielkości ukraińską elektrownię w Wuhłehirsku na wschodzie kraju - poinformował w środę wieczorem Ołeksij Arestowycz, doradca prezydenta Ukrainy, w wywiadzie zamieszczonym na kanale YouTube.

Elektrownia węglowa w Wuhłehirsku położona jest około 50 km na północny wschód od Doniecka.

- Rosjanie zyskali niewielką przewagę taktyczną - zdobyli Wuhłehirsk - powiedział Arestowicz."


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/nazywo/na-zywo-wojna-w-ukrainie-155-dzien-inwazji-rosji-relacja-na-zywo,nzId,2743,akt,281041,mHash,7443371040b678fd2f68c697a784da2d#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ASTARTA 0,46% 32,50 2023-06-07 17:00:00